User Name

Password

Info New or Forgotten?

EREGALERIJ

ERELEDEN

2002 Chris de Bruin
   
2007 Sym Visser
2010 Wim Kuilboer
2010 Ton van der Weiden
2014 Nico Geels
2014 Chris Heeremans
   

SPELD VAN DE SPORTRAAD

Tennisvereniging HBC is een subvereniging van HBC Sport. Als erkenning voor vrijwillige inzet reikt de Sportraad gouden, zilveren en bronzen spelden uit. 

Gouden speld

  • Ton v.d. Weiden
  • Tineke van Assema
  • Linda Prins
  • Arjo Prins
     

Zilveren speld

  • Wim Kuilboer
     

Bronzen speld

  • Ko van der Veldt
  • Carlo Koopman
  • Nico Geels

CLUBKAMPIOENEN

Jaar Dames enkel Heren enkel Meisjes enkel Jongens enkel Around the table
1986 Tineke van Assema Herman Huzemeier Ilse Boelen Arnold Koning  
1987 Marion Gozeling Herman Huzemeier Nicolette van Kampen Ramon Dost  
1988 Linda Prins Rob Jansen Barbara Sandtke Bas Janmaat  
1989 Linda Prins Rob Jansen Marlou v.d. Veldt Dennis Cornelissen  
1990 Linda Prins Rob Jansen Marie José Raspoort Mark de Bouter  
1991 Linda Prins Herman Huzemeier Marlou v.d. Veldt Mark Huinink  
1992 Linda Prins Cees Booms Tamara Bos Matthijs Jansen  
1993 Linda Prins Mark Huinink Tamara Bos Lex Janmaat  
1994 Willy van Berkel Mark Huinink Tamara Bos Niels van Vogelpoel  
1995 Marlieke Jager Niek Schoenmaker Marlieke Jager Robert v.d. Graaf Sjoerd van Opstal
1996 Tamara Bos Cees Booms Tamara Bos Robert v.d. Graaf Maaike van Opstal
1997 Tamara Bos Remco Jager Noortje Janmaat Riekelt Houtkoper Marcel Janmaat
1998 Jorie Helmink Robert v.d. Graaf Noortje Janmaat Tim Schoenmaker Mickey Beunder
1999 Maaike van Opstal Wouter Geels Marije Schoenmaker Jan Maarten Bronsgeest Frans Heems
2000 Ingrid Buizer Herman Huzemeier Marije Schoenmaker Ralf Geels Deidre Hoare
2001 Tamara Bos Tim Schoenmaker Deirdre Hoare Reinoud Haal Pieter Aarts
2002 Tamara Bos Reinoud Haal Deirdre Hoare Reinoud Haal Riekelt Houtkoper
2003 Tamara Bos Riekelt Houtkoper Deirdre Hoare Mitchell Roos Jochem Martin
2004 Tamara Bos Tim Schoenmaker Deirdre Hoare Mitchell Roos Niel van Hooff
2005 Tamara Bos Tim Schoenmaker Sylke Haal Mats van Uden Jochem Martin
2006 Tamara Bos Wouter Geels Sylke Haal Nathan Fuchs Niel van Hooff
2007 Ingrid de Vries Ruud Verhoeven Lisa Kamstra Wouter Planting Joar de Baat
2008 Tamara Bos Ralf Geels Lisa Kamstra Niel van Hooff Barbara Schaaf
2009 Tamara Bos Ruud Verhoeven Esmee Elsinga Jim Pel Ivar Krijger
2010 Tamara Bos Ralf Geels Maartje Nelissen Martijn Schaaf Sam Aarts
2011 Tamara Bos Ralf Geels Lisa Goossens Vincent Westdijk Pieter Feije
2012 Tamara Bos Dave van Hooff Iris Krijger Marijn v.d. Eem Pieter Feije
2013 Tamara Bos Dave van Hooff Anne v.d. Horst Marijn v.d. Eem Pieter Feije
2014 Barbara Schaaf Dave van Hooff Anne v.d. Horst Bonne Stiksma Rens Veerman
2015 Tamara Sijsener Marijn v.d. Eem Eva v.d. Horst Mark Swaalf Jimmie Sanders
2016 Ingrid de Vries Marijn v.d. Eem Iris Feije Jort Voorham Jesper Menage
2017 Suzanne de Groot Marijn v.d.Eem Annelot vd Linde Pieter Feije Michel van Belleghem/Axel Vos
2018 Suzanne de Groot Ruud Verhoeven Annelot vd Linde Jip Roerink Guido Jaith/Demian Erbay