User Name

Password

Info New or Forgotten?

KNLTB NAJAARSCOMPETITIE

Speeldata najaarscompetitie 2018

Teams

Teams

Landelijke Najaars Competities

Senioren Gemengd

Gemengd dubbel 17+ zaterdag najaar 2018

HBC GD 17+ 1 Zaterdag 2e klIKNLTB

Cyril Huzemeier [c] 6/6
Melissa Cehic 9/9
Tim van Gog 7/7
Mitchell Roos 6/5
Vincent Westdijk 7/6
Kim van 't Hoff [Reserve] 8/6

HBC GD 17+ 2 Zaterdag 2e klIKNLTB

Martina van der Linde [c] 6/6
Valeska Blok 7/6
Sander Brasser 7/7
Suzanne de Groot-Broekhoff 6/6
Jean-Pierre Kahlmann 7/7
Jeroen Versteijnen 6/7

HBC GD 17+ 3 Zaterdag 3e klIKNLTB

Marjo van Opstal [c] 8/7
Valentine Bellekens 6/7
Huub Draijer 8/7
Marlies Draijer 7/7
Yvonne Harteloh 8/7
Tom van Hooijdonk 8/7
Paulien Höcker 8/7
Niek Jimmink 8/8
Arjen Bosma [Reserve] 7/7
Gerlof Sijtsma [Reserve] 8/7

HBC GD 17+ 4 Zaterdag 3e klIKNLTB

Lydia Wielkens-Kolthof [c] 8/7
Carolien van Bakel-Van Der Veldt 7/7
Jaap Bonkenburg 8/7
Wiet Fischer 8/8
Ron van Gog 7/7
Frans Hoebée 7/7
Joke Stelleman-van der Veldt 8/7
Margriet de Waard 8/8

HBC GD 17+ 5 Zaterdag 3e klIKNLTB

Marcel Flaman [c] 8/8
Mike de Bruin 8/8
Rick Draijer 8/8
Marjolein van der Eem 8/7
Mieke van der Kruijf 8/7
Bianca Terpstra-Roest 8/7

HBC GD 17+ 6 Zaterdag 4e klIKNLTB

Fabienne van der Tas [c] 8/7
Luc Agterhof 8/7
Rianne van der Lugt 9/9
Niels van der Tas 8/8

HBC GD 17+ 7 Zaterdag 4e klIKNLTB

Annette Derx [c] 8/8
Cees van Eden 8/8
Ed van der Eem 8/8
Huub Laterveer 8/8
Anja Minnaard 8/7
Adonia Vonk 8/8
Annelies Abbas - Heuperman [Reserve] 8/8
Geek Zwetsloot [Reserve] 8/8

Senioren Gemengd

Gemengd dubbel 35+ vrijdagavond najaar 2018

HBC GD 35+ Vrijdagavond 3e klIKNLTB

Maurice Langeveld [c] 7/7
Sandra Diependaal 8/8
Peter Lammers 8/7
Netty Langeveld 8/8
Nanco Roos 8/7
Mok van Stein 8/7
Safwan Abo Fakher [Reserve] 8/8

Senioren Heren

Heren dubbel 17+ zaterdag najaar 2018

HBC HD 17+ 1 Zaterdag 1e klIKNLTB

Dave van Hooff [c] 6/5
Mark de Bouter 6/6
Neil van Hooff 5/4
Michel Hopstaken 5/5
Herman Huzemeier 7/6
Kees Nelissen 6/6
Ruud Verhoeven 5/5

HBC HD 17+ 2 Zaterdag 2e klIKNLTB

René Beliën [c] 8/8
Roel Broersen 6/6
Michael van Engelen 8/7
Camiel van der Veldt 8/6
Jean-Louis van der Weiden 7/6
Maurice Woonings 7/6

Senioren Heren

Heren dubbel 50+ vrijdag najaar 2018

HBC HD 50+ Vrijdag 2e klIKNLTB

Ed van der Eem [c] 8/8
Ed Bras 8/8
Fred Knottenbelt 8/8
John Loerakker 8/8
Pino Mendola 8/7

Senioren Dames

Dames dubbel 17+ zaterdag najaar 2018

HBC DD 17+ 1 Zaterdag 2e klIKNLTB

Claudia Mascini [c] 7/7
Yvonne van Assema-Roest 7/6
Willy van Berkel 7/6
Leny Heeremans-van Dam 6/6
Sabine Woesthoff 6/6
Ingrid de Vries [Reserve] 5/6

HBC DD 17+ 2 Zaterdag 3e klIKNLTB

Roos Pels [c] 8/7
Cindy Kokkelkoren 7/7
Jorinde Pels 8/7
Susanne Vetter 8/7
Hélène van der Weiden 8/7

HBC DD 17+ 3 Zaterdag 4e klIKNLTB

Wendy Stolk-Voogel [c] 8/7
Marieke Berghoef-Lubke 8/8
Mirjam Bik 7/6
Anneke Bonkenburg 8/8
Monique de Bruijn 8/7
Marjan Kuil 8/8
Mariël Klein [Reserve] 8/8

Junioren Jongens

Jongens 11 t/m 17 zondag najaar 2018

HBC Jongens I ZondagIKNLTB

Michiel Aarts 8/8
Fedde Dijkstra 9/9
Youri Hemelaar 7/7
Pieter Parson 8/8

HBC Jongens 2 Zondag IKNLTB

Michel van Belleghem 8/7
Luke Gerritsma 8/8
Guido Jairth 7/8
Naud Sinnige 8/8

Tenniskids World Tour

Tenniskids ROOD

Worldtour ROOD najaar 2018

HBC Rood I

Dani van Bakel 9/9
Florian Benjamins 9/9
Casper van der Kamp 9/9
Tobias Knijnenburg 9/9
Victor Rot 9/9

Tenniskids GROEN

Tenniskids GROEN najaar 2018

HBC Groen 1 team 1IKNLTB

Mick Gerritsma 9/9
Hidde Gerzee 8/8
Tijn van Ree 8/8
Daniël Rensman 8/8
Frederik Roerink 8/8
Marijn van Voorst 8/8

HBC Groen 1 team 2IKNLTB

Robbie de Breuk 8/8
Jordie Collet 8/8
Julia van Ens 9/8
Diederick de Gier 8/8
Phileine Philippen 9/9
Julius Terpstra 8/8

Reserves

Reserve

Reserve najaarscompetities 2018

HBC Reserve 17+vr-avond+zaterdI

Frans Evers 7/7
Petra Evers 8/8
Talinde Evers 7/7
Annekee Goedhuis 9/9
Linda Janssens 8/8
Hans van der Linde 8/7
Féline van der Voort Maarschalk 8/8

HBC Reserve Geel t/m 17jrI

Pieter Feije 7/7
Leon Kaligis 8/8
Marijn Sluyter 8/8
Victor Westdijk 8/7

Najaarscompetitie leider

Najaarscompetitie leider
Marlies Draijer   MAIL

Invoeren van de uitslagen, handleiding en competitiereglement

Alle team captains zijn uitslagengedelegeerde.

Voor het invoeren van de uitslagen ga naar:  mijnknltb.toernooi.nl.
Heb je nog geen inlogcode? Dan dien je je eerst te registreren!

Handleiding invoeren uitslagen
Klik hier voor de handleiding voor het invoeren van uitslagen

Competitiereglement
Klik hier voor het KNLTB competitiereglement

Najaarscompetitie 2018

TV HBC speelt in 2018 op zeven vrijdagen en zaterdagen najaarscompetitie.

Op vrijdagmorgen een heren 50+ competitie.
De starttijd is 10 uur, er speelt één team mee.
Er wordt op maximaal 2 tennisbanen competitie gespeeld.

Speeldata zijn: 14 september; 12+19 oktober, inhaaldag 2 november.

Op vrijdagavond vanaf 19 uur een 35+ gemengde dubbelcompetitie.
Er speelt één team mee.
Er wordt op maximaal 2 tennisbanen competitie gespeeld.

Speeldata zijn: 14+21+28  september, 12+19 oktober, inhaaldag 2 november.

Op zaterdag een 17+ dames, heren of gemengde dubbelcompetitie.
Drie teams beginnen om 10 uur en 3 teams om 14 uur.
Er wordt op maximaal 6 tennisbanen competitie gespeeld, baan 7 is voor vrijspelers.

Speeldata zijn: 15+22+29  september, 6+13+20+27 oktober, inhaaldag 3 november.

Kosten voor deze competitie € 100,–  per team.